<1---->
üst menü
  • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 06:11

Hakkımızda

Trust Rent A Car, Merkezi Antalya başta olmak üzere Kaş ve Alanya şubeleri ile Rent A Car Servisi, Araç Kiralama, Kiralık Motor, Kiralık Bisiklet, Motosiklet Turları, Bisiklet Kampı konularında hizmet vermektedir.

Konusunda deneyimli personeli, tüm sorularınıza yardımcı olabilecek ekibi ile Rent A Car Hizmetlerine bam başka bir boyut getirmektedir.

Lokal bir firma olmamıza karşın Türkiye'nin heryerinde servis verebilmek için kardeş firmalarla birlikte partner olarak çalışmaktayız.

Çalışma prensibimiz yapılamayanı yapmaktır.

Biliyoruz ki sizlerin memnuniyeti belkide bizi bir Dünya markası yapacaktır.

Otomobil Kiralama , Motorsiklet kiralama, motosiklet gezileri, şöförlü kiralama ve transfer hizmetlerini siz müşterilerimize sundupumuz gibi Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak uzun süreli araç kiralamaları, bisiklet kiralamaları, kamping ve gezileri de organize etmekteyiz.

Antalya Havalimanı ve otobüs terminaline ücretsiz diğer havalimanlarına ücretli + km araç teslim ediyoruz.

Tecrübeli kadrosu ve profesyonel çalışma anlayışı ile 15.yılına giren Trust Rent A Car, düzenlediği motorsiklet turları ile dünya standartlarının üzerinde bir hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli kıta ve ülkelerden çalışma ortaklarımız ile birlikte, motorsiklet tutkunları için Türkiye’deki değişmez isim olmayı sürdürüyoruz. Müşterilerimize, Türkiye’nin dört bir yanında, en heyecanlı motorsiklet turlarını amatör bir ruhu profesyonel bir anlayışla birleştirerek sunmaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarmızla,
TRUST RENT A CAR
 

Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.