<1---->
üst menü
  • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 06:27

Honda CRF 250L

ÇİFT AMAÇLI

CRF250L tam bir çift-amaçlı motosiklet. Boyutları, ergonomik özellikleri, düşük ağırlığı, 34 mm uzun hareket mesafeli Showa USD çatallar ve Pro-link arka süspansiyon ile şehir sokaklarında veya arazide evinizdeymiş hissi yaratıyor. Tek-silindirli motoru, büyük devir aralıklarında üstün bir güç ve torkla birlikte mükemmel yakıt tasarrufu sağlıyor. Canlı tasarım çizgilerini ise efsanevi CRF yarış sınıfından alan bu motosiklet, Honda'nın yüksek üretim kalitesine sahip; dahası sahip olmaktan kesinlikle gurur duyacağınız bir motosiklet.

CRF250L tasarım aşamasında kullanılan ana slogan şuydu: “…Günlük hayatı daha pratik ve hafta sonlarını daha eğlenceli kılmak!”

Maksimum kontrol ve sürüş konumu

CRF250L'in dijital gösterge panelinde, yakıt göstergesiyle birlikte entegre saat ve çift günlük kilometre sayacı bulunuyor. H4 60W/55 ampulü muhafaza eden göstergeleri aynı zamanda koruma işlevi görürken, far vizörü CRF'den esinlenilmiş görsel bir tasarıma sahip.

CRF250L, genel tasarımını büyük ölçüde yarış sınıfı CRF-R'ın ağırlığının ortaya kaydırılması ve üçgen oran gibi tasarım unsurlarına borçlu. Motosikletin birçok koşulda iyi bir performans ve yol tutuşu sergilemesi ve aynı zamanda konfor sağlaması için ergonomik unsurlara büyük önem verilmiş. Takviyeli gidon, dik ve rahat bir sürüş pozisyonu sağlarken; geniş hareket mesafesi ve her iki tarafa 45°lik dönüş açısı; dar bir dönüş çapı ile şehir içi trafik veya zorlu yol koşullarıyla başa çıkmaya yardımcı oluyor.

İnce tasarımlı yakıt deposunun hacmi 7.7 litre. Dahası konforlu düz seleyle birlikte maksimum kontrol ve sürüş konumu seçeneği sunuyor. Sele yüksekliği 875 mm. Arka çamurluğun altında yekpare, kilitlenebilir bir takım çantası yer alıyor.

FİYAT :

1-3 = 50 EURO GÜNLÜK
3-5 = 45 EURO GÜNLÜK
7+  = 40 EURO GÜNLÜK
 
NOT : 600 EURO HASAR SORUMLULUĞU VARDIR.
 
1 günlük kiralamalarda otel teslimi ücretlidir
Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.