üst menü
  • Youtube
19 Şubat 2020 Çarşamba 05:07

Honda MSX 125

Kendisi küçük, performansı büyük

MSX125, tam anlamıyla kontrol edilebilecek küçüklükte olmasına rağmen standart ölçülerdeki motosikletlerde kullanılan teknolojilerin katkısıyla büyük motosiklet kullanma hissini veriyor. Küçük bir motosiklet olmasına karşın performansına eşdeğer yol tutuşu ve dikkat çekici tasarımı ile yeni bir eğlence kaynağı.

Kusursuz bileşim

Kendini kanıtlamış 125cc'lik enjeksiyonlu motoru daha fazla yakıt ekonomisi ve daha iyi tork değerleri için yeniden yapılandırıldı ve 4 vitesli manuel şanzıman ile birleştirildi. Motora eşlik eden kompakt şasisi, teleskopik ters ön çatal, monoshock arka süspansiyon, hidrolik disk frenler, ön ve arkada 12 inch hafifletilmiş jantlar ile beraber kusursuz bir bileşim oluşturuyor.

Kullanışlı ve düşük yakıt tüketimli...

MSX125'in 125cc'lik iki subaplı hava soğutmalı motoru, Honda'nın diğer modellerinde kendini ispatlamış ve 2003 yılından beri 930.000 adet üretilmiş ve yakıt tüketimi, kolay kullanımı ve uzun ömürlülüğü konusunda uluslararası bir üne sahiptir.

Mevcut 125cc'lik motorun ofsetli silindir yapısı ve bilyalı subap iticileri gibi teknolojilerin eklenmesi ile iç sürtünmeleri azaltılmış ve yakıt tüketimi iyileştirilmiş. Krank milinin ataletinin azaltılması ile de daha hızlı devirlenme elde edilmiştir.

MSX125'in büyük bir motosiklet hissi vermesini sağlayan 4 vitesli manuel şanzımanı ve debriyaj sistemi, mükemmel vites geçişleri ile dikkat çekiyor.

Geliştirilmiş PGM-FI enjeksiyon sistemi düşük yakıt tüketimini sağlarken emme ve egzoz manifoltlarının beraber kullanarak eşsiz bir gaz tepkisi oluşmasını sağlıyor. Düşük ve orta devirlerde tork değerinin yükselmesi için motorun hava girişleri ikiye ayrılmış. Geniş, 3 litrelik hava bölmesi ve panel tipi hava filtresi ile sessiz ve verimli hava akışı sağlanıyor.

Bütün bu özellikler birleştirildiğinde MSX125, kullanışlı, düşük yakıt tüketimli ve istenildiğinde tepkili bir sürüş sağlıyor.​

Copyright © 2020 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.