<1---->
üst menü
  • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 06:48

Honda NC750X

HER YOLCULUKTA FAVORİNİZ

Ekstra 75cc, daha fazla güç ve tork anlamına geliyor. Çift dengeleyici şaft, yeni egzoz susturucusu ve daha geniş vites oranlarının yanı sıra artık standart sunulan ABS ve opsiyonel sunulan yenilenmiş yazılımlı DCT şanzıman gibi ayrıntılar, en uygun fiyatlı, kullanışlı ve eğlenceli naked motosikletlerden birini daha da mükemmel hale getirdi.

2 yıl önce 3 motosikletten oluşan platformun üyesi ve yeni bir model olarak satışa sunulan NC700X, etkileyici bir satış düzeyine ulaştı ve Avrupa'da en çok satan motosikletlerden biri haline geldi. Yüksek tork sunan paralel iki silindirli motor, düşük yakıt tüketimi ve sağlam macera tipi şasisi, sürüş pozisyonu ve görünümüyle binlerce müşteri tarafından üstün, şık ve her şeyi yapan bir araç olarak takdir edilmeye devam ediyor.

Zor koşullarda bile mükemmel performans

Honda tarafından bir Fun Crossover Commuter (Eğlence Crossover İşe Gidip Gelme) konsepti olarak piyasaya sunuldu ve birçok yeni fikrin yanı sıra yeni teknolojiyle dolu bu model, normalde yakıt deposunun bulunduğu yerdeki kask saklama yeri gibi kullanışlı ayrıntıları da içeren genel yetenekleri sayesinde hem günlük kullanımda hem de hafta sonu gezilerinde gerçekten pratik bir motosiklet olduğunu kanıtladı.

2014 yılında Honda ürün ailesine eklenen NC750X, her sürücünün orijinal modelde beğendiklerini, hiçbir şey eksiltmeden, daha fazlasıyla sunmak üzere tasarlanmış bir motosiklet.

FİYAT :

1-3 = 80 EURO GÜNLÜK
3-5 = 70 EURO GÜNLÜK
7+ = 65 EURO GÜNLÜK
 
NOT : 1000 EURO HASAR SORUMLULUĞU VARDIR.
 
1 günlük kiralamalarda otel teslimi ücretlidir
Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.