<1---->
üst menü
  • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 04:46

Honda Rally CRF 250

Tasarım DNA’sı doğrudan HRC CRF450 RALLY Dakar yarış motosikletinden alınan CRF250 RALLY piyasada bir ilke imza atmaktadır. Çöl koşullarında her an yarışmaya hazır gibi görünmekle kalmaz, aynı zamanda hafif, kullanımı kolay bir makineyi tercih eden sürücülerin gerçek macerayı deneyimlemelerini sağlar. İster dünyayı isterseniz de şehrinizi gezin, CRF250 RALLY her zaman tercih edilebilirdir.

Ön kısımda bulunan “yüzer” cam, grenaj ve radyatör kaplamaları rüzgâra karşı koruma sağlarken motosikletin kalan kısımları minimal MX tarzıyla gösteriş yapar. Göstergeler gibi asimetrik farlar da LED’dir.

Büyük yakıt deposu geniş bir menzil sağlar, yeni dijital panel ise yakıt göstergesini ve takometreyi içerir. Uzun süspansiyon hareket mesafesi ve yerden yükseklik mesafesi arazi kabiliyetini geliştirirken, daha geniş yüzer ön disk ve arka fren için kapatılabilen ABS özelliği ise durma gücü sağlar. EURO4 uyumlu motor, orijinal CRF250L’ye kıyasla yapılan revize edilmiş PGM-FI ve gaz kelebeği gövdesi, yeni hava kutusu, bağlantı borusu ve hafif egzoz gibi değişiklikler sayesinde önemli ölçüde azami güçle birleştirilmiş sağlam alt uç torkuna sahiptir.

FİYAT :

1-3 = 55 EURO GÜNLÜK
3-5 = 50 EURO GÜNLÜK
7+ = 45 EURO GÜNLÜK

NOT : 700 EURO HASAR SORUMLULUĞU VARDIR.

Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.