<1---->
üst menü
  • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 06:38

Honda Spacy 110

İŞİNİZE DE GELİR, EĞLENCENİZE DE...

İsterseniz özgürce gezmek için isterseniz de trafiğe takılmadan yolalmak ve şehrin sokaklarını keşfederek dolaşmak için ya da işyerinizin siparişlerini hızlıca ve kolaylıkla ulaştırıp mutlu müşterilerinize yenilerini katmak için kullanın. Her ne amaçla kullanırsanız kullanın, Honda Spacy ile çok keyif alacaksınız çünkü o işinize de gelir eğlencenize de. Sunduğu özelliklerle hem kişisel hem de ticari kullanımlar için her ihtiyacınıza cevap verebilen Honda Spacy, 5 farklı renk seçeneğiyle Honda yetkili bayilerinde sizleri bekliyor.

İstediğinizi istediğiniz zamanda yapın

Güçlü ve güvenilir performansı, kolay yol tutuşu ve içinizden geldiği gibi kullanmanıza olanak tanıyan çok amaçlı tasarımı ile Spacy, size istediğinizi istediğiniz zamanda yapma özgürlüğünü sunar. Zarif ve son derece ekonomik Honda Spacy, kozmopolit bir stile, konfor sunan ebatları, güçlü ve hassas bir performansa sahiptir. Spacy tüm bunların yanı sıra kolay kontrol ve sürüş keyfi özelliklerini de sunar.

Pratiklik, ekonomi ve stil buluştu

Güçlü ve güven veren performansı, kullanım kolaylığı, düşük yakıt tüketimi, konforlu gövde ve sele dizaynı ile Spacy pratikliği, ekonomiyi ve stili aynı noktada buluşturuyor. Hava soğutmalı ve yakıt püskürtmeli yeni bir motora, hafif yeni bir şasi ve kaporta tasarımına sahip Spacy, Honda’nın daha büyük hacimli scooter modellerinin sunduğu konfor ve kaliteyi herkesin keyif alacağı düşük masraflı 110cc motor hacmiyle sunuyor.

FİYAT :

1-3 = 22 EURO GÜNLÜK
3-7 = 20 EURO GÜNLÜK
7+  = 17 EURO GÜNLÜK

NOT : 200 EURO HASAR SORUMLULUĞU VARDIR.

1 günlük kiralamalarda otel teslimi ücretlidir

Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.