<1---->
üst menü
 • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 05:34

SSS

 • KİRALAMA SÜRESİ

  En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.
 • UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

  Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için Günder Rent A Car Şubelerinden ayrıntılıları öğrenebilirsiniz.
 • TEK YÖN KİRALAMA

  Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücreti için sitemize üye olan rent a car firmalarından en uygun fiyatı isteyiniz.
 • ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

  24 saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanları ile kiralama yaptığınız Trust Rent A Car Ofislerinden günün her saatinde, araç teslimi yapabilirsiniz. Mesai saatleri içinde müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Uluslar Arası Hava Limanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları için fiyat sorunuz.
 • HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ

  24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanlarındaki Trust Rent A Car Ofislerinden yapılan kiralamalarda Hava Alanı Hizmet ücreti alınmaz.
 • SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

  CDMR-IDMR-IWMR Grup araçlar için en az 21 yaşını SDMR-SDAR araçlar için en az 25 yaşını, FDMR-FDAR-SVMR grup araçlar için en az 28 yaşını doldurmuş olmak ve 2 yıllık geçerli ehliyete sahip olmak gerekmektedir.
 • İLAVE SÜRÜCÜ

  Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.
 • FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

  Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü, otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir.
 • ÖDEME - DEPOZİT

  Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Boş kredi kartı slip'i depozit olarak alınabilir. Araçların müşteriye teslimi full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir. Rent a car firmaları boş depo ile teslim edilir, boş depo ile teslim alınır.
 • TRAFİK CEZALARI

  Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Trust Rent A Car a bırakılan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.
 • Türkiyedeki motosiklet hız limitleri?

 • ÖNEMLİ NOTLAR

  Kullanımdan doğabilecek hasarlar, kızaklı teypler araç üzerinde bulunan ruhsat, trafik seti, plaka v.b gibi iç dış donanımların zarar görmesi sigorta kapsamına girmez. Kaza raporlarının 48 saat içinde Trust Rent A Car firmasına ulaştırılması gerekmektedir.
 • Sizleri tanıyabilir miyim?

  Antalya - Güven
  Antalya - Zafer
 • Uzun süreli kiralama ve gruplar için özel fiyatınız varmı?

  Evet, Trust Rent A Car ofislerinden bilgi alınız.
Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.