<1---->
üst menü
  • Youtube
16 Haziran 2024 Pazar 06:50

Yamaha XT660Z-TNR

Bazı insanlar macera yaşının geçtiğini, ne de olsa dünyanın çoktan haritaya döküldüğünü ve keşfedildiğini söylerler. Peki siz kendiniz keşfettiniz mi? Yamaha'nın macera serisinin ardında yatan fikir budur; sizi asla unutamayacağınız yolculuklara çıkaran motosikletler. Sizi var olduğunu bile bilmediğiniz yerlere götüren motosikletler. Asfalt bittiğinde de gitmeye devam eden motosikletler.

Efsanevi adventure motosikletlerimiz en büyük maceralar için yaratılmıştır; yalnızca siz, motosikletiniz ve parıldayan ufuk.
Yamaha macera motosikletleri: güçlü çok yönlü motosikletlerden radikal enduro motosikletlere. Alışkanlıklarınızı terkedin ve dünyayı keşfedin. Kendiniz için.

Güçlü, kuvvetli motor

Bu sert kıtalararası kaşifin kalbinde, geniş devir yelpazesinde gerekli gücü üreten sıvı-soğutmalı, 4-zamanlı, 4-valfli, tek silindirli, SOHC motor yatmaktadır. Bu özelliklere sahip motoru hemen hemen tüm sürüş koşullarında hakimiyetinize izin verdiği için, büyük maceralara girişebilirsiniz.

En zorlu mücadelelerden başarıyla çıkar

Bu macera makinesi, efsanevi statüsünü yeryüzündeki en zorlu yarışlarda kazanmıştır - bunların en ünlüsü, yorucu Paris-Dakar rallisidir. XT660Z Ténéré tüm gün boyunca mesafeler katetmek için ihtiyaç duyulan güce, istikrara ve gerçek iki tekerlekli maceracıların istediği güvenilirliğe sahiptir.

Üstün çok yönlü motosiklet

Asfaltta gezinirken veya arazide keşifteyken, çok yönlülüğü destekleyen sürücü dostu torku, uzun hareket mesafeli süspansiyonu, alüminyum salınım kolu (azaltılmış yaysız ağırlık ve daha iyi kontrol), 206 kg ile hafif, tamamen çok yönlü bir motosiklettir.

Uzak yerlere kaçın

23 litrelik yakıt tankına sahip bu makine, mükemmel bir sürüş mesafesi sunmaktadır. Ultra konforlu çift kişilik selesi ve rüzgarı yarıp geçen rally tarzı siperliği ve yüksek ön camı ile, uzun yolculukları keyfe dönüştürecektir.

Sert sürebilmeniz için sağlam üretilmiştir

Sert ve dayanıklı tasarlanan XT660Z Ténéré, tüm mücadelelerden galip çıkmak için üretilmiştir. Darbe koruyucularla donatılan bu motosiklette, bilinmeyene karşı güvenle mücadele edebilirsiniz. Çelik borulu, diamond şasi motoru korumaktadır, böylece en zorlu arazileri bile korkusuzca fethedebilirsiniz.

Uygunluğa adapte olun

Özellikle bu model için hazırlanmış geniş ve yüksek kaliteli aksesuar yelpazesi ile, motosikleti kendi ihtiyaçlarınıza göre adapte etmek çok kolaydır. Ekstra bagaj kapasitesi veya kendiniz için ek koruma olmak üzere, büyük maceranıza hazırlanırken özellikleri daha da artırabilirsiniz.

FİYAT :

1-3 =75 EURO GÜNLÜK
3-5 =65 EURO GÜNLÜK
7+ = 60 EURO GÜNLÜK 

NOT : 900 EURO HASAR SORUMLULUĞU VARDIR.

1 günlük kiralamalarda otel teslimi ücretlidir

 

Copyright © 2024 trust.com.tr
Trust Rent A Car (Güven Sayım) kuruluşudur.